Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 26 listopada 2019r. g.18:00 Dziewczęta 2019/20 9 24 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Bytom157PrzegranaGrunwald Ruda Śl.1810Zwycięstwo MOSM BytomGrunwald Ruda Śl. 26 listopada 2019r. 15 – 18 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia OSiR Bytom 131, Strzelców Bytomskich, Witor, Stroszek, Stroszek – Dąbrowa Miejska, Bytom, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-914, Polska MOSM […]
UKS MOSM Bytom (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
26 listopada 2019r. | g.18:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 9 | 24 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Bytom | 15 | 7 | Przegrana |
Grunwald Ruda Śl. | 18 | 10 | Zwycięstwo |
MOSM BytomGrunwald Ruda Śl.
15 - 18Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
OSiR Bytom |
---|
131, Strzelców Bytomskich, Witor, Stroszek, Stroszek - Dąbrowa Miejska, Bytom, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-914, Polska |
MOSM Bytom
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cieniawska Hanna | Rozgrywający | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Cieniawska Zofia | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gołąbek Martyna | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lewandowska Antonina | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lewicka Maria | Rozgrywający | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Marek Jagoda | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ociepa Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Orzełowska Natalia | Skrzydłowy | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Paszek Weronika | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ptasznik Daria | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ślązak Natalia | Rozgrywający | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szołtysik Emilia | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szołtysik Natalia | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 25 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Zaręba Kazimierz
Trener C: Solecki Michał
Grunwald Ruda Śl.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brylewska Amelia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bury Kinga | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jarek Maria | Brak | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Kisiel Julia | Rozgrywający | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kisiel Zuzanna | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Sara | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mogieła Wiktoria | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Namysło Hanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nieradko Martyna | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skołud Marta | Brak | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Skuczeń Blanka | Brak | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Taisner Milena | Brak | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 26 | 18 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Trener B: Wodarski Adam
Osoba towarzysząca: Kisiel Sebastian
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Kasznia Wojciech (Czechowice-Dziedzice) |